FSSC 22000 GIDA GÜVENLİĞİ SİSTEMLERİ BELGELENDİRME HİZMETLERİ

FSSC 22000 gıda güvenliği belgelendirme hizmetleri, işletmenizin gıda ürünlerini güvenle satabilmenizi sağlar.
FSSC 22000, Küresel Gıda Güvenliği Girişimi (GFSI) onaylı bir gıda güvenliği standardıdır.

FSSC 22000; geniş çaplı kabul gören Gıda Yönetimi Sistemi Standardı ISO 22000, sektöre özel Ön Gereksinim Programı (PRP) ve FSSC’nin belirlediği ek gereklilikler temelinde geliştirilmiştir. FSSC 22000’e yönelik olarak sunduğumuz çeşitli tetkik ve belgelendirme hizmetlerimiz ile GFSI’nin gerekliliklerine ve ilgili gıda güvenliği belgelendirme standartlarına uygunluk sağlamanızda şirketinize destek olabiliriz.

FSSC 22000 GIDA GÜVENLİĞİ SİSTEMLERİ BELGELENDİRME HİZMETLERİNİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

Size destek olabileceğimiz konular:

Tetkiklerin sayısını azaltın: FSSC 22000 standardı ISO temelinde geliştirilmiş olduğu için, ilgili diğer ISO standartlarına da entegre edilebilir. Bu sayede size sunabildiğimiz entegre tetkikler ile, uygulanması gereken tetkiklerin sayısını azaltabilirsiniz.

Pazarınızı genişletin: GFSI tarafından tam olarak tanınan ve onaylanan FSSC 22000, en büyük markalar ve perakendeciler tarafından kabul edilmektedir.

FSSC-Q’yu göz önünde bulundurun: FSSC-Q, FSSC’nin gerekliliklerini ISO 9001:2015’in gereklilikleri ile kombine eder ve bu yöndeki uygunluğunuz tek bir genel yönetim sistemi tetkiki ile onaylanabilir

ZATEN BİR ISO 22000 BELGENİZ VAR MI?

Eğer ISO 22000 belgesine sahip bir gıda şirketiyseniz, sektörünüze yönelik FSSC ve PRP standartlarının ek gerekliliklerini uygulayarak FSSC 22000’e rahatça geçmenizde size destek olabiliriz. Yeni FSSC belgenizi kazandıracak bu geçiş, üç yıllık süreniz içinde yapılacak herhangi bir tetkik ile sağlanabilir.

FSSC 22000’YE UYGUN GIDA GÜVENLİĞİ SİSTEMLERİ İÇİN DÜNYA LİDERİ BİR HİZMET SAĞLAYICISINDAN GÜVENİLİR BELGELENDİRME VE TETKİK HİZMETLERİ

FSSC belgelendirme hizmetleri veren dünyanın en büyük şirketi olarak, sektörü yakından bilen, deneyimli ve uzman denetçilerden oluşan kapsamlı ağımız ile size birinci sınıf hizmet verebiliriz.

Ayrıca, FSSC 22000 ile ilgili seminer hizmetleri de vermekteyiz. İster daha üst bir sertifikaya geçmek isteyen ISO 22000 belgeli bir şirket, ister ilk kez belge alacak bir şirket olun; sertifikanızı alabilmeniz için gerekli uzmanlık ve bilgiler ile sizi donatabiliriz.

FSSC 22000 NE TÜR KURULUŞLAR İÇİNDİR?

FSSC 22000, gıda ve yem tedarik zincirinde her büyüklükte ve yapıda olan kuruluşa uygulanabilir. Buna tüm gıda ve içecek türlerinin imalatçıları, bileşen ve katkı maddesi imalatçıları, ev ve çiftlik hayvanları için yem imalatçıları ve ambalaj imalatçıları dahildir.

FSSC standardı, ayrıca nakliye ve depolama, perakendecilik ve catering hizmetleri veren işletmeleri de kapsayacak şekilde genişletilmiştir.
FSSC 22000 gıda güvenliği sistemleri yönünde belgelendirme ve tetkik hizmetleri alabilmenizin şartlarını öğrenmek için bizimle bugün iletişime geçin.
FSSC 22000 Konusunda TÜRKAK ve İAS’tan akredite kuruluşlardan belgelendirme yapılmaktadır.