PROSİS olarak medikal cihazlar yönetmeliklerinden, enerjiyi etkin yönetmeye kadar varan eğitim ve en geniş standart seçeneklerini sunuyoruz. Bizden eğitim aldığınızda, uzmanlık bilgimiz anlamındaki tüm faydayı almış olacaksınız. Bir denetçinin hangi standartta hangi konulara baktığını çok iyi bildiğimiz için, sizi bu bilgiye ulaşmak üzere eğitiriz. Standartların sizden arka plandaki beklentilerini çok iyi biliyoruz, böylece bu bilgilerden esinlenerek çalışanlarınıza aktarmanızı sağlayabilirsiniz. Eğitmenlerimizin çok sayıda eğitim, tetkik tecrübesi ve birçok sektörde iş deneyimi bulunmaktadır. Eğitimlerle kuruluşunuzda kimlerin fark yaratacağını ve kuruluşunuzu nasıl şekillendireceğinizi en iyi onlar bilir ve böylelikle deneyiminizi uzmanlığa dönüştürmenizi sağlamış olacaklardır.

Eğitmenlerimiz

Kendi alanlarında uzman olan eğitmenlerimiz uzun yıllara dayanan endüstri tecrübelerine sahiptirler. Bu yüzden karşılaşabileceğiniz zorlukları çok iyi anlar ve sizlere bu zorlukların üstesinden gelmeniz için en iyi yolları önerirler. Eğitmenlerimizin birçoğu, aynı zamanda kuruluşunuzun standartlara uygunluğunu değerlendiren tetkikçileri yetiştirmişlerdir. Katılımcılarımız eğitmenlerimizin bu deneyimini uzmanlığa dönüştürmektedirler.

Eğitmenlerimizin eğitim verme yetkinlikleri de üst düzeydir. Hızlandırılmış öğrenme tekniklerini kullanırlar, çünkü her birimizin farklı yollarla (görsel, uygulamalı veya interaktif yollarla) öğrenebildiğini iyi bilirler. Bu nedenle eğitimlerimiz çok yüksek başarı gösterir ve katılımcılarımızın yaklaşık %99'u bizi başkalarına önermektedirler.

Eğitmenlerimiz

  • Sizlerin bağlı olduğu kuruluşların standartlara uyumunu tetkik eden tetkikçileri yetiştirdikleri için, eğitim ihtiyaçlarınızı en iyi onlar bilir.
  • Birçoğu zaten kendileri deneyimli tetkikçilerdir.
  • Çok farklı endüstrilerde ve sektörlerde çalıştıkları için, karşılaşabileceğiniz zorlukları iyi anlayabilirler.
  • İnsanların çalışma yöntemlerini iyi bilir ve uzun zamandır yerleşen alışkanlıklarını değiştirebilirler.
  • Hızlandırılmış öğrenme tekniklerini kullanarak, yapılan gayreti, akla yakın sonuçlara çevirmeyi başarırlar.
  • Performansın nasıl artırılacağını anlatmak konusunda oldukça beceriklidirler.